Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom használni a gyári...

Nem tudom használni a gyári billentyűzetet a tabletemen?

Figyelt kérdés
Samsung tabletem van és egyszerűen egyik nap már nem tudtam semmit tenni vele, amikor írni akartam nem tudtam vele, amikor a belállításokban próbaltam valamit csinálni vele, semmi nem történt vele..nem szeretem a letöltött billentyűzeteket és szeretném valahogy visszaállítani a gyári samsungot, viszont nem tudom higyan, szervízbe meg nem akarom vinni. Olvastam már az ügyben de nem nagyon találtam érdemes infót..

#tablet #Samsung billentyűzet #gyári billentyűzet
2018. nov. 3. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Mikori tablet? Szervízbe tényleg nem érdemes vinni mert egy új tablettel olcsóbban jössz ki de ha van még rajta garancia akkor vidd és vagy megjavítják vagy cserélik..sok szerencsét(bocsi hogy nem tudtam segíteni :c)
2018. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!