Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit vártok a jövőre érkező...

Ti mit vártok a jövőre érkező Samsung Galaxy S10 telefontól?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit olyan 4 éve már belebegtettek, a tabletté kinyitható hajlítható kijelzős telefont. Ha ez esetleg nem jönne be akkor minimum kijelző alá épített ujjlenyomat olvasót+faceID-t. Ezeken kívűl nem tudok semmit elképzelni amivel nagyot villanthatnának hiszen már a Xiaomi és hasonló készülékek is káva nélkül érkeznek.
2018. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kijelző alá épített ujjlenyomat olvasót énis várom. Meg lehetne a Bixby hez magyar nyelv. Esetleg egy 5000mAh-s akksi. 6-8 GB RAM. Mégjobb kamera (Nem mintha a mostaniak szarok lennének). Kb. ezek.
2018. nov. 4. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Ezt:

Kijelző alatti ujjlenyomat olvasó.

Notch nélküli, kávamentes kijelző

És ami jó lenne, de nem valószínű:

Új akkumulátor technológia.


Az s10-nek szerintem nem lesz hajlítható kijelzője, azt egy másik telefon fog kapni.

2018. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a jobb akksit varok semmi mast ameddig nem lesz erdembeli valtozas addig nem cserelem le a mostani mobilomat s8+
2018. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én megvárom az S10 et, aztán eldöntöm hogy arra vagy Note9-re váltok. (S6-ról)
2018. nov. 4. 01:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Az S6 még használható amúgy? Ajánlanád jó szívvel bárkinek 2018 végén? Nekem volt, kb 2 éve. Akkor nagyon jó volt. Most milyen? Mik a tapasztalataid?


A kérdésedre valaszolva:

Kijelző alatti ujjlenyomat-olvasó, kijelzőbe épített hangszóró, új akku-technológia sem lenne rossz, 980fps legalább 2 másodpercig, nagyobb kamera szenzor, magyar Bixby, ami okosabb, S Pen sem lenne rossz, de az ugyebár a Note védjegye, jack bemenet, valóban nehezen karcolódó és ellenálló Gorilla glass, 8GB RAM, face ID, de a mostani (S9-ben található) sem rossz. Az S8-aséval nem vagyok kibékülve, mert nem használja egyszerre az arc és az iriszfelismerést. Az AKG fülhallgatót továbbra is adhatnák hozzá, de akár valami jó minöségü bluetoothos is jó lenne. Adhatnának USB C-HDMI kábelt a gyári csomagoláshoz, és lehetne DEX képes. De akár külső képernyő nélkül is. A DEX lehetne stabilabb.


Ez rengeteg dolog, de ha ez mind benne lenne, hajlandó lennék érte 1000, max 1100€-t adni.


Ami még nyomaszt kicsit: a tabletek és a telefonok nagyon ott vannak hardveresen, de sok területre nincs alkalmazás, amivel ki tudnának váltani egy PC-t. Pl nincs jó CAD program tabletre, vagy nincs igazán jó videó szerkesztő. Szóval vehetek egy bivalyerős tabletet nagy képernyővel, de rajzoláson és tartalomfogyasztáson kívül nem igazán tudom másra felhasználni sajnos. Ezen változtatnék.


A félbehajlítható kijelzőnek akkor látom értelmét, ha sikerül szépre és strapabíróra megcsinálni, és kinyitva normális (16:9) képarányt kapnék, és kihajlítva nem látszana a hajlat helye. De még így is egy csomó kérdést vetne fel a dolog. Pl ha a telefonom elöl-hátul képernyő, akkor nem igazán tudok rá tokot venni, védő üveglapot meg pláne nem. De talán ezzel lehetne élni.

2018. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú jó sok dolgot leírtál. Köszi a véleményt. Az S6-ról annyit tudnék mondani, hogy egész jó kis telefon. Én 2015 decemberében vásároltam meg. Azóta egyszer sem kellett szervízbe vinnem. Nálam egyedül az akkumulátor kapacitása (2550mAh) okozza a gondot. Hamar lemerül és naponta többször is töltenem kell, de ez nyilván azért van, mert rengeteget használom, egy átlag felhasználónak viszont teljesen jó lehet. Azt még hozzátenném, hogy gyakran előfordul olyan, hogy összeomlik egy alkalmazás, emiatt újra kell azt indítani. A nagyobb teljesítményt igénylő játékokat is elviszi, viszont néha előfordul 1-2 lagg. Egyébként meg aki egy kb. középkategóriás telefonra vágyik annak tudnám ajánlani az S6-ot.
2018. nov. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!