Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a készülékkeresővel törlöm...

Ha a készülékkeresővel törlöm az adatokat a telefonomról, akkor utána kér bármiféle belépési kódot, feloldó mintát? Vagy ez Hard resetnek felel meg?

Figyelt kérdés

A telefonom egyik nap egy teljes lemerülés után úgy gondolta, hogy többé nem fogadja el a feloldó mintát. Előtte a lányom kaparintotta meg, de kétlem, hogy ő állított volna valamit át rajta 16 hónaposan,bár ezek a mai gyerekek...

Próbáltam a készülékkeresővel zároltatni, de hiába adok még jelszót, a régi mintát kéri. Mivel ez egy xiaomi telefon, próbáltam aktiválni a Mi account-on keresztül, ami sikerült is, de ugyanúgy kéri a mintát.

A baj az, hogy ha elrontom, akkor sem jelenik meg az "elfelejtette minta" lehetőség. Fastbootra beragad,a recovery menüt pedig sehogy sem tudom előhozni (valszeg a bootloader nem aktív). Van esetleg ötletetek, hogy hogyan tudnék belépni újra? Szerencsére felhőben megvan minden adatom.



2018. nov. 5. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jelszót kér, akkor nem ragadt be a fastboot állapotba, hisz túl tudott lépni a bootloaderen, nem igaz?. A fastbootból egyébként a power gomb hosszú nyomásával lehet kilépni (~ 15 sec). A recovery meg kikapcsolt állapotban hangerő fel + power gombokkal érhető el. Ha a recoveryben sikerül hard resetelni (wipe all data) utána az frp lock még kérheti az addigi google fiókodat.
2018. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Sima indításnál kér mintát. A fastbootbol nem kér jelszót, órákon keresztül mutatja az ikont és nem lép tovább. A recoverynel pedig felhozza a telefont és egy kábelt, ezután szintén nem lép tovább. Nem lép be a menübe. Ha csatlakoztatom laptophoz, kéri, hogy upgradeljem, addig nem látja a gép...

Ha a google fiók jelszavát kéri, az rendben van, mert azt tudom. Csak ez a hülye minta tűnne el...

2018. nov. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!