Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki hivhatott, ha a bejovo...

Ki hivhatott, ha a bejovo hivasnal volt nev, de nincs olyan a kontak listaban, es nem volt utana a hivaslistaban?

Figyelt kérdés
egyik ismerosomnek volt egy bejovo hivasa “jezuska” nevvel, de nincs ilyen kontakt a telefonban, es simkartyon. telefonszamot nem irt ki csak a nevet. felvette, par masodpercig volt vonal, de nem szolt bele senki. probalta visszahivni, de nem volt ott a bejovo hivasoknal. probaltunk neten utananezni, de nem talaltunk semmit. tortent ilyesmi valakivel? mi lehet ez?

2018. szept. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21-es körzetszám, UPC kártyás, szórakoznak vele?
2018. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%

Ezt miért nem vallás kategóriába írtad ki vagy ezotériába

??

2018. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

#1 Honnan jött neked, hogy ez 21-es körzetszám? Egyébként is a UPC 31-es körzetszám.


#2 Miért kellene vallás/ezotéria kategóriában lenni? Nem azt mondta, hogy elhiszi, hogy Jézuska hívta fel, csak ezt írta ki.


Én egyébként valami vicceskedő app-ra tippelek, valaki telepítette háttérbe amíg nem figyelt a telójára, esetleg hack/vírus.

2018. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Külföldi (spanyolul beszélő) 21-es körzetszámmal, nem hagytam hablatyolni, letiltottam. Később írta valaki a Facebookon, hogy Payu nevű akármi vírus ez, az ő kártyájával akartak vásárolni. Nincs neki ilyen. Payu argentin és perui akármi. Nekem sincs ilyen kártyám, egyáltalán, mit szórakoznak?
2018. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Még mindig nem értem, honnan ez a 21-es körzetszám... Nem lehet külföldi se, kétlem, hogy ismerné a Jézuska szót egy spanyol vagy bármilyen más nemzetiségű akárki.
2018. szept. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, egyebkent egy regi nyomogombos telefonrol van szo, annyira nem ertek hozza, de en is arra tippeltem hogy valaki meg akarta viccelni. korabban volt az az app, ahol random szovegeket lehetett kivalasztani (pl fu szag jon a lakasbol a lepcsohazba, ugat a kutya, stb), en ilyesmire gondoltam, csak nem nagyon talaltunk rola semmit, es gondoltam ha ilyesmirol van szo, akkor biztos errol is irnanak a neten..

a korzetszamot nem lehetett megnezni, mert nem irt ki semmilyen szamot, csak hogy “jezuska”, ez gondolom osszefuggesben van azzal hogy nem szerepel a hivaslistaban, lehet valoban nem is volt hivas, csak imiltalta egy app, vagy virus vagy valami. (egyebkent telefonos call centerben dolgozom, es nehany ugyfel jelzett ilyet, de mivel a bejovo hivasok, es a keszulekben torteno dolgok szolgaltatoi oldalrol nem nyomonkovetettek, igy nem nagyon tudunk ra mit mondani. ha valoban bejovo hivasrol lenne szo, azt max rendorsegi eljaras utjan lehetne lenyomozni, de azt a folyamatot az altalanos ugyfelszolgalatokon nem kezelik, igy eselytelen hogy ilyen egyszeruen kideritsuk)

azert ha valaki tapasztal meg ilyesmit, vagy ismeri, biztosra tudja mi ez, azt megkoszonom ha leirja :)

2018. okt. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!