Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Eltűnt, elrabolt lányt...

SOS! Eltűnt, elrabolt lányt keresnek! Kikspcsolt telefont hogy lehet lenyomozni?

Figyelt kérdés
A mobilja sajna lemerült, így elérni sem tudják. Kikapcsolt állapotban le lehet nyomozni a telefon hollétét? Ha igen hogyan???

2018. nov. 5. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod, csak a rendőrség.
2018. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy én nem tudom lenyomozni. Azt kérdeztem, hogy egyáltalán lehetséges e. A rendőrség hogyan tudná lenyomozni?
2018. nov. 5. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségre kellett volna eleve menni, ha valóban eltűnt vagy elrabolták, nem ide írni.
2018. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudom, hogy a rendőrség a mobilszolgáltatón keresztül ráakadhat, vagy legalább megmondja az útvonalat, amelyen haladva valakivel telefonált vagy sms-ezett.
2018. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked sehogy.


Fordulj a rendőrséghez, ők tudnak segíteni.

2018. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kikapcsolt állapotban le lehet nyomozni a telefon hollétét?"

Nem lehet.

Csak az utolsó aktív helyzetét lehet megtudni. Rendörségi megkeresésre a szolgáltató álltal.

2018. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ha volt nála okostelefon be kapcsolt gps akkor az android készülék keresőjével te is megtalálhatod az utolsó helyét bejelentkezését telefonak.
2018. nov. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A rendőrség hogyan tudná lenyomozni?"

Közvetlenül ők sem, viszont odacsörögnek a mobilszolgáltatónak hogy küldjék át a cellainfókat.

2018. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt írja hogy jó akkor köszi,,,,akkor csak kiveszem az akksiját azt megyünk tovább....

Szegény lány meg sír...

2018. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!