Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy lenovo okos telefon...

Egy lenovo okos telefon képernyőjéről lenne szó a telefon be lehet kapcsolni reagál a hívásra is de semmi más hogy ha valaki tudná hogy házilag hogyan javítható a telefon meg köszönném?

Figyelt kérdés
mihamarabbi válasznak örülnék

2018. nov. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"mihamarabbi válasznak örülnék"

Én meg egy pontos típusnak.

2018. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

további fejlemények (Lenovo A1000) a telefont hajszárító-ztuk és bele tetűk 1 tál rizs be is és ugyan úgy reagál a hívásra nincs kép majd bekapcsol és értésre nem reagál

de a hívásra igen majd késsöb már nincs kép de a hívás ra reagál továbbra is azóta nem piszkáltuk de eböl szerviz lesz

2018. nov. 6. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Roppant érdekes.

Már kinézted az új telefonod?

2018. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de eböl szerviz lesz"

Ne csodálkozz majd, ha bármilyen beavatkozás eléri a készülék értékét, vagy túl is haladja. Az A1000 amúgy is egy kiherélt telefon, én a helyedben kidobnám.

Mert ahogy a mindenki által kétpofára bezabált rizses legendát említetted, az alapján ha jól sejtem, elázott. Értéktelen vacak, dobd ki.

2018. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lenovo A1000 veri a ilike telefont és nem az enyém hanem a muteromé és nem szereltette meg mert sokba fájt volna neki csak vet a vodafon-ál 1 másik készüléket olcsón (aminek híg a leve)
2018. nov. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!