Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonnal?

Mi lehet a telefonnal?

Figyelt kérdés

Tegnap este állítottam be az ébresztőt, amikor arra lettem figyelmes, hogy a telefon kattog, mikor állítom a perceket. Eleinte azt hittem, hogy a fáradtság miatt képzelem, de ma is hallottam, illetve pár ismerősöm is, akinek megmutattam és megkérdeztem mi lehet. Az egyik ismerősömnek, akinek ugyanolyan az ébresztő óra beállítója, neki is szintén ugyanezt produkálja.


A kérdésem, hogy mi kattog benne? Van egy kis apró alkatrész, ami az óráért felelős, és az hallatszódik?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. nov. 7. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne olyan alkatrész, hangszóró van, amire szoftveresen rátesznek ilyen hangokat, hogy érdekesebb legyen, illetve segítse a használatot az akusztikus visszajelzés.
2018. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lenémított és halkított állapotban is?
2018. nov. 7. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a lenémított és a halk üzemmód, csak a csengő/értesítőhangokra korlátozódik, nézd meg alaposabban a hang beállításokban.
2018. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szép estét! :)
2018. nov. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!