Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsón akarok okos telefont,...

Olcsón akarok okos telefont, ki néztem ilyet hogy allwiew p42, ilike x1, myphone pocket. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp most néztem a Hardveraprón: 1 éves, Meizu M5 3/32 20 ezer Ft. Nekem pont ugyanilyen telefonom van és nagyjából ugyanennyi idősen vettem idén áprilisban és a mai napig hibátlan. Egy lapon nem lehet említeni a kérdésben említett telefonokkal, annyival jobb és alig drágább! Még ezzel is jobban járnál!
2018. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

" okostelefonra van szükségem"

Pontosabban mit kell nyújtania az elvárásod szerinti készüléknek?

Pl. hosszú üzemidő, jó kamera, vagy videó lejátszás, zene, gps, közösségi média, akármi?

Mi az indíttatás ami miatt okos eszközre kell beruháznod?

Csak azért kérdem, mert nem tudom biztosan, de lehet hogy ettél már igazi olasz pizzát, vagy Te*co saját márkás fagyasztottat? Mert a mobilok közt is van ilyen különbség.

Ha csak arra kell hogy elromlott a telefonod és veszel gyorsan egy ilyet amíg karácsonyra kapsz egy rendeset, arra tökéletesek az általad kérdezett modellek.

2018. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gyereknek jó, arra hogy elhagyja.
2018. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nokia 1-hez mit szóltok? Az már nem nevesincs márka és megbízható. Kicsit többe kerül de ha tovább bírja mint 1 év akkor megéri.
2018. nov. 8. 14:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Látom mindenképpen szivatni akarod magad.

Inkább vegyél egy ilyet:

[link]

2018. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10ezer környékén ezeket lehet kapni használtan:

[link]

[link]

Az újak közül ennyiért nem kapsz normálisat.

2018. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!