Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlotok nekem?

Milyen táncot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Fél 1 van, én szokás szerint fekszem, és youtubeon szörfözgetek. Megtaláltam ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=A1PAO3jgmXY , és megjött a kedvem a táncoláshoz. Rólam: nem tudok táncolni, soha nem is tudtam, nincs ritmusérzékem, és keverem a jobb és a bal kezem (+lábam) mozgás közben. Milyen táncot ajánlotok?

#tánc #Oroszország #valami hasonló szétszedős számra akarok táncolni #lehet jobb lenne ha lefeküdnék aludni
2017. aug. 22. 00:31
 1/5 A kérdező kommentje:
(a videót felirattal érdemes nézni)
2017. aug. 22. 00:35
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ezek alapján amit leírtál, semmilyet. Először is. Azért, mert egy videótól megjött a kedved táncolni, az még nem jelenti azt, hogy ha tényleg belekezdesz, akkor ez a kedv meg is marad. ó nem. Főleg úgy, hogy állításod szerint nincs érzéked hozzá. Ahoz, hogy így juss valamire, ennek a kedvnek akkor is meg kellene maradnia, ha majd huszadjára gyakorolsz el egy lépést, és még mindig nem sikerül. De persze nyilván próbálkozhatsz, mert nincs lehetetlen, de akkor annak a lelkesedésnek a tánc iránt tényleg ott kell lennie. Youtubeon ledig írd be hogy tánc tutorial kezdőknek esetleg angolul, és kismillió videót fogsz találni ahol egyszerű lépéseket tanítanak. Én így most ennyit tudok mondani:D
2017. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarlak megbántani, de a fent írtak alapján nem lenne érdemes elkezdened. Én is látok csomó klassz dolgot a neten, amikhez lenne kedvem, pl szörfözni, de attól nem kezdek neki. Ha neked nincs ritmusérzéked, már ott ki van lőve az egész. Az, hogy kevered a jobb és a bal oldalt, még nem olyan gáz, mert csak rá kell érezni. De pont ez a lényeg, hogy rá kell érezned.
2017. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam komolyan, hogy elkezdenék emiatt táncolni, inkább csak az unalom szülte ezt a kérdést :D Azért köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi :)
2017. szept. 2. 16:07
 5/5 anonim válasza:
2018. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!