Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Motorolát megvette a...

Ha a Motorolát megvette a Lenovo akkor ezentúl nem ajánlatos Motorola okostelefont sem venni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Mi bajod a Lenovoval? Az egyik legnagyobb sikertörténet a szektorban. Ha pocsékok lennének a termékeik, nem jutottak volna el idáig.
2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Hat a lenovo kozel sincs a sikertortenetek kozott az okostelefon piacon. Az a xiaomi es a huawei..


A lenovo mint az asus beszalt a piacba de ennyi. Leszarjak.

2018. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Én nekem inkább lenovo telefonom,laptopom tabletem van volt ,szeretem szép hangja van ,viszonylag olcsók,gyorsak .Nekem nincs gondom velük .
2018. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A piacon az elektronikai termékeket értettem globálisan.
2018. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014-ben vette meg azaz 4 éve, szóval az ezentúl nem jogos. A Lenovo nagyon nem tudta mit kezdjen a Motorolával, de azért van pár jó telefonjuk.
2018. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!