Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Elromlott az Iphoneom képernyője, már nem akarom szervízelni, de a képeimet szeretném leszedni róla. Hogyan tudnám ezt megcsinálni?

I-cloudhoz kéri az apple ID-m, de már nem emlékszem rá hogy hogy is van pontosan, és 1 órája próbálkozok mindennel, eredménytelenül. Van rá valami más módszer hogy akár géphez csatlakoztatva valami programmal leszedjem a képeket?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, elromlás, Apple ID

nov. 9. 20:13  Privát üzenet  

A válaszok
Elviszed egy szervizbe.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 9. 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már terveztem hogy újat veszek helyette, így inkább nem költenék még pluszba a szervízre :)

# 2/4Időpont nov. 9. 21:41 Privát üzenet
Akkor lesznek majd új képeid is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 10. 09:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi az segítőkész hozzászólást, te idióta barom :D

# 4/4Időpont nov. 10. 10:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet az intagram alkálmazásban az alábbit megcsinálni?
Valaki esetleg tudja hogy Samsung Galaxy J5 2016 telefonra az Afonts-ot hogy lehetne megcsinalni?
A Snapchat-tett nm lehet telefonszám nélkül megcsinálni?
Ezt hogy tudom megcsinálni?
Frissítés frissítés hátán! Nem lehet valamit eleve jól megírni, megcsinálni?
Ha én google play-en be vagyok jelentkezve egy profilba akkor, hogyan tudok át jelentkezni egy másikba? Kérlek írjátok le, hogy pontosan, hogyan kell megcsinálni.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!