Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom 3gb mobil internet...

Telekom 3gb mobil internet ingyen 7napra mi ez?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy én nem vagyok előfizető.Simán töltöm a kártyámat mikor hogy van pénzem csak ne járjon le.Azt van itt egy olyan dolog hogy 3gb net ingyen 6 vagy 7napra de 0ft-ot ír és én már aktiváltam amúgy egyszer ilyet de ahogy lejár engedi újra ez a 3.azt hiszem hogy ilyet aktiváltam és rövid időn belűl.Nincs ennek valami hátul ütője?Nem ám az lesz hogy 0ft azt kiküldenek valami nagy összegű csekket meg végrehajtót meg ilyenek.

2018. nov. 10. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
7 napig érvényes ennyi a titka. Nincs benne félrevezetés.
2018. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké hogy 7napig érvényes csak az az érdekes hogy múlthéten aktiváltam egyet tegnap fogyott el ma egyből rátudtam durrantani még egyre.
2018. nov. 10. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem lehet érteni, mit jelent az hogy össze vissza durrantgatsz.
2018. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havonta aktiválható, amíg meg nem szüntetik.
2018. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. Hülyeséget ne irj.

3 Gb hét napig.

Nincs utána semmi, vagy elhasználod vagy nem .

2018. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es hülye vagyok.

"Telekom HU Szia Péter! Köszönjük szépen eddigi türelmed! A megújult kedvezmény keretében novemberben és decemberben is igénybe vehető egy-egy alkalommal a 3 GB díjmentes adat, amelyet a Telekom alkalmazásban lehet bekapcsolni és szintén 7 napig használható fel. Ez az akció december 31-ig tart és az adott hónapban egyszer lehet bekapcsolni díjmentesen a 3GB-ot. Domino kártyás és lakossági, megújuló mobilinternet csomaggal rendelkező havi díjas ügyfelek vehetik igénybe. ^Petra

Kezelés

Tetszik

· Válasz · 4 órája

2018. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!