Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonon a bekapcsoló...

Ha egy telefonon a bekapcsoló gomb nem működik, akkor valahogy belehet-e kapcsolni (miután pl az akkumulátort kivették)?

Figyelt kérdés

Van egy Allview X2 Soul Lite telefonom. A rendes ki-be kapcsoláshoz a dupla tapintást használtam mindig, mert a a tok miatt kényelmesebb. De ma rebootolni akartam s bekapcs gomb egyáltalán nem reagált. Mivel néha nagyon lefagy (olyankor kiveszem az aksit, visszateszem, majd bekapcsolom), félek hogy majd nem tudom bekapcsolni. Van rá mód hogy bekapcsoljam (nem alvó módból) (pl számítógépre kötve) a telefont? Mert ha pl valamit be kell állítani rajta, akkor jobb ha még a baj előtt megcsinalom.


Szervízbe nem szándékozok vinni, mert akkor jobban járnék ha vennék egy új telefont.


2018. nov. 10. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!