Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nemtudok hívni a mobilte...

Miért nemtudok hívni a mobiltelefonomon? Pedig benne van a SIM kártya. Valamilyen okból kivettem a SIM kártyát, bele tettem egy másik telefonba,1-2perc után vissza raktam amiben eredetileg volt és már nem működött. Azelőtt ment gond nélkül.

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Indítsd újra
2018. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már újra indítottam többször is, de nem megy akkor se.
2018. nov. 10. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul érintkezik, esetleg maszatos lett a SIM.

Tisztítsd és igazítsd meg.


Ha sehogy nem sikerül, akkor vidd be a szolgáltatód üzletébe és ingyen kicserélik.

2018. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A mobilom jelzi hogy benne van a SIM. És ha rosszul tettem volna bele akkor azt írná hogy helyezzem be...vágod xd

De azt nem értem hogy miért nem tudok hívni, hogyha jól van behelyezve. Fura, mert ilyen még sose történt meg a telómmal.

2018. nov. 11. 00:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, köszönöm az eddigi válaszokért. Talán az lesz hogy beviszem az üzletbe.
2018. nov. 11. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!