Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlásnál a kamera...

Telefon vásárlásnál a kamera esetében mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak szeretnék segíteni telefont nézni.

Szeretne videózni (leginkább tanteremben, táblán lévő szöveget, mást nem nagyon). A kamerának milyen tulajdonságaira kellene odafigyelni a választás során?



#kamera-telefon
2018. nov. 13. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A jegyzetelés nem kicsit olcsóbb.
2018. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el, oktatóvideók készítéséhez kell, nem saját használatra, mivel az illető oktató :) :)
2018. nov. 13. 18:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzeljük el tovább, hogy azért, hogy pár gyereknek ingyen legyen az óráról felvétele, nem fog rendes kamerát/fényképezőgépet venni, miközben - kipróbált tapasztalat alapján - a célnak a telefonos videó is tökéletesen megfelelő, arról nem beszélve, hogy egyébként is új telefont akar venni :)
2018. nov. 13. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Tovább képzelve pedig nyugodtan írhatja papírra, amit beszkennel vagy fényképez, aztán kiosztja bármilyen módon a tanulóknak. Telefont meg vesz a rendelkezésre álló büdzséből és nem azzal bohóckodik.
2018. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Folyamatábrákról van szó, lehetetlen őket statikusan modellezni, túl sok energiát igényelne minden anyagrészre. Ezt meg csak felveszi, szétküldi.


Egyébként meg kérlek, ne hátráltasd a kérdés megválaszolását azzal, hogy mindenféle alternatívákat próbálsz kitalálni. Ha ilyeneket akartunk volna, úgy tettük volna fel a kérdést.

2018. nov. 13. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ebben pro, de Galaxy A- és J- szériás teloim voltak, szerintem az A mindig jobb volt, de erre a célra talán a J is elég lehet.


Mit meg nem adtam volna azért, hogy felvegyék videóra az óráimat és bármennyiszer visszajátszhassam őket még évek múlva az államvizsgán is :))

2018. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdésem lenne: mennyi a maximum keret?

Amúgy egy 50E Ft-os okostelefonnak is van jó kamerája erre az alkalomra, nem kell egy nagyon jó okostelefonért pénzt áldozni.

2018. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel összeget nem írtál, én azt mondom, Samsung A5 2017. Sógoromnak ilyen telefonja van, messziről is egészen jó videókat készít, szóval tanteremben bőven meg fogja állni a helyét. Egyébként ezen kívül is egy jó kis telefon!
2018. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Én is épp pont ezt a modellt nézegetem most. Igazából max. 90 000 Ft a rászánható összeg, kicsi plusz még esetleg belefér, de szolgáltatón keresztül vesszük, így valószínűleg lesz rajta valamilyen kedvezmény.

2018. nov. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!