Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó minőségű videó felcsatolhat...

Jó minőségű videó felcsatolható lencsével?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy sokan használnak felcsatolható lencséket, hogy jobb videókat/képeket készítsenek. Én koncertre szeretnék ilyet. Nem igen értek ezekhez szóval szerintetek ez a lencse jó lenne hozzá? (A minőség javítása a fontos nekem)

[link]



2018. nov. 9. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Garantálom, hogy minden lesz a képeiddel, csak minőség nem egy ilyen kacattal.
2018. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Láttam, hogy sokan használnak felcsatolható lencséket, hogy jobb videókat/képeket készítsenek."

Nem azért használják.

És a minőséget nem befolyásolja pozitív irányban.

2018. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szenzor mérete nem változik, tehát nagy javulásra nem kell számítani. Ráadásul silány lencsével még romolhat is.

Ha minőség javulást akarsz, akkor fényképezőgépet használj (nem az olcsó kompaktokra gondolok). Kompakt gépeknél is van már"elfogadható" szenzor méret, de annak meg is kérik az árát.

2018. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak telefont lehet használni a koncert alatt..

Akkor ezek szerint felesleges megvennem. Köszi a válaszokat!

2018. nov. 9. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem felesleges, mert ha van hova raknod egy pici tripodot, akkor egy telével elérheted, hogy látszódjon is valami. Azért a mikrofonodat teszteld extrém nagy basszusokra és keress megoldást, ha ramaty :)
2018. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak telefont? Egy jó kompakt gép alig nagyobb egy telefonnál.


Vegyél egy ilyet. :)

[link]

Ha a bizti kérdi, akkor telefon. Xd

2018. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

egyáltalán minek koncerten videózni? sose fogom megérteni azokat, akik kifizetik a belépőt, aztán feltartják a telefonjukat, és azon keresztül bámulják végig a koncertet, meg persze a mögöttük állókat is zavarják...


én elmegyek egy koncertre, akkor azt a saját szememmel szoktam látni...nagyobb élmény, de ezt gondolom feleslegesen mondom...csináld csak.

2018. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom ha olyan zenekar, aminek nemigen jelennek meg koncertfelvételei, és a kérdező időről-időre előfordul a koncertjeiken, akkor belefér. De ha mondjuk ismerős-barát a zenekar egy vagy több tagja, akkor is belefér egy jó megörökítés. Ha meg pl otthon fekszik lélegeztetőgépen a nagymama, aki történeteseb világraszóló fan, akkor kötelező nagy képernyőn elédobni egy jól sikerült 4k felvételt komoly hanggal.
2018. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szó se volt hogy végig videóznám.. Szerintem néhány felvétellel semmi baj nincs


Többieknek köszi a választ

2018. nov. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!