Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4X re mikor jön...

Xiaomi Redmi 4X re mikor jön ki végre a miui 10 stabil változata?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fejlesztői romban vagy ilyenek annyira nem értek ehhez vagy béta stb!

Jelenleg is Stabil változat van rajta Jelenleg miui 9.6.5.0 (NAMMIFD) és Android 7.1.2!

Úgy tudom a Redmi 4x is megkapja a miui 10 ét és még egy csomó más mobil viszont még hiába nyomom a frissítés keresésére még semmi egyi ismerősömnek Redmi 5A van még ő sem kapta pedig elvileg arra is kiadják egy másik ismerősömnek meg Redmi 5 plus őneki már rég lefrissült és azóta már kapott is más frissítést is azon kívül is!

Egyébként az én mobilon azt nem tudom pontosan de szerintem nem globál verziós vagyis úgy értem nincs benne b20 ezt tudom mit jelent de amikor megvettem play áruház és stb rajta voltak tehát akkor lehet mégis globál verziós igazából azt sem tudom az mit jelent, de szerintem attól függetlenül meg kell hogy kapjak szerintem akármilyen is?


Egyénenként a telefon sebessége egyenlőre elfogadható viszont csak 16/2 és verzió nem tudom ez mennyire hátrány viszont amikre használom azokra nekem bőven elég és nem tudom a a miui 10 az esetleg lassít/gyorsít rajta valamit vagy ugyan olyan marad a sebessége csak azért írom mert még egy évig tuti ezt használom és attól függetlenül hogy hogy volt olyan amikor nem nyomok a frissítések keresésére és pl este amikor nem nyúltam hozzá kb pont egy éve amikor vettem miui 8 és Android 6.1 volt rajta reggelre amikor felébredtem már miui 9.0 és Android 7.1 tehát ha szerintem nem is szeretném lefrissíteni szerintem előbb utóbb akkor is le fogja magát frissíteni!


Tehát röviden arra vagyok kíváncsi hogy akinek más xiaomi mobilon frissült miui 9 ről miui 10 re az miben más rosszabb jobb stb és hogy nem-e lassúlt nagyon vagy maradt olyan sebességre amilyen volt azt tudom hogy a felhasználói felület más de az más a sebességre vagyok kíváncsi?



2018. nov. 14. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap frissült erre , de én semmi változást nem veszek észre. Redmi 5 plus.
2018. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó remélem a Redmi 4x nél sem lesz lassulás vagy stb
2018. nov. 14. 17:35
 3/4 anonim válasza:
Redmi 5 plusom van,gesztus vezérléssel használom,egy hónapja van miui 10.x rajta,gyorsabb lett(Android 8.1.2)
2018. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én redmi 3s használok anyitt tudok hogy novemberben kell megkapnod
2018. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!