Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 pluszra (ios 11re)...

Iphone 8 pluszra (ios 11re) bluetoothon lehet küldeni zenét samsung okostelefonról?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen pls. Iphone 8 pluszt szeretnék venni, de ott elég körülményes a zenéket rátenni. Tudnátok ebben a bluetoothos dologban segiteni, hogy működik-e? Meg érdekelne az is hogy tudok rá ingyen zenéket tölteni(olyan gyorsan mint pl androidon)

2018. nov. 14. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz. Csak gépen szinkronizálva, vagy előfizetsz valamilyen zene streamer szolgáltatóra.
2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szinkronizálva alatt mit értesz?😅
2018. nov. 16. 06:56
 3/6 anonim ***** válasza:
iTunes-en keresztül.
2018. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne ezek azok a dolgok ami miatt maradok samsungos!:)
2018. nov. 17. 07:46
 5/6 anonim válasza:
41%

Nem lehet, mert ez iPhone, és az Apple ott szívatja a felhasználókat, ahol tudja. Némelyik még örül is neki, és meg is magyarázza, hogy az miért jó.

Maradj is az Androidnál. Rémálom az iphone. Pár hónapja kaptam 8 Plust a cégnél, és hetente idegel ki valamivel. Most épp az iTunes volt a soros, úgy kerültem ide. Egyes számokat egyszerűen nem hajlandó hozzáadni a listához. Nem tudom, hogy mi alapján. Egymás után lekonvertáltam 23 zenét MP3-ra kopp azonos beállításokkal, ebből kettőt nem hajlandó elfogadni.

2018. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg van a győztes!
2018. nov. 21. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!