Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?

Miért nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés

Google sajnos nem a barátom, már próbáltam keresni. Egy Huawei Mate 10 Lite telefonom van, januárban lesz 1 éves. Már egy kijelző cserén túl van.

Eddig minden rendben működött rajta, ma reggel mikor felkeltem leakartam venni a töltőről, akkor láttam hogy le van merülve. Újra ráraktam, nem tölt, csak pirosan villog a jelző fény. Több töltővel is próbáltam, hátha az a gond. Semmire sem reagál. Mi lehet a gond vele?



2018. nov. 15. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Áram van?? (Nem hülyeségből kérdezem, esetleg másik konnektornál??)


Újra indítani próbáltad?? (Nekem is volt már olyan, hogy enyi volt a kínja)


Másik kábel??



Lehet az aksival van valami, vagy az érintkezővel.

2018. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen áram van, amint bedugom a jelzőfény pirosan villog és ennyi. Másik konnektornál és másik kábellel is próbáltam.
2018. nov. 15. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Google érdekes dolog, néha hihetetlen, hogy valaki nem ott keres először, de máskor meg semmi értelme.

Persze, ezt nem tudhatod, meg nem is mindig egyértelmű, de vannak olyan esetek, ami szakmai szemmel nézve vicces, hogy Google segítségével akarják megjavítani.

Valószínűleg itt sem ez a megoldás, pl. tönkremehet a töltésvezérlő, azt meg kell vizsgálni, akkut ellenőrizni műszeresen stb.

Azaz --> szerviz / szakember.

2018. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!