Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kréta app működik valakinek...

Kréta app működik valakinek rootolt telón?

Figyelt kérdés
Nem enged be, azt írja, higy rootolt telefonokkal nem kompatibilis. Akkor marad Chrome-ban az asztali nézet? Magisk hide sem rejti el :/ Redmi Note 4-em van ( Crdroid Pie)
2018. nov. 16. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kréta app pocsék, mint az oktatási rendszer. Helyette használd az E-Szivacs-ot.
2018. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szinte problémamentesen megy, Android 4.4.4 KitKat.


A Kréta 2.6.2 verzióban még nincs benne a root ellenőrzés. Egyszerűen használd belőle ezt a verziót.


A 2.6.3 verziótól ellenőrzi a root-ot. Nekem a SuperSU-tól kért root jogokat, NEM engedélyeztem, és simán továbbment.


Lehet, hogy véletlenül engedélyezted neki a root-ot, ezt ellenőrizd a SU alkalmazásodban. Ha tiltva van neki, akkor próbáld meg az Xposed és RootCloak alkalmazással elrejteni a root-ot. (Xposed telepítés után újra kell indítani a mobilt, RootCloak telepítése, engedélyezése Xposed-ben a Modules menüben, megint újraindítás, a RootCloak-ban hozzáadod a Krétát, megint újraindítás, esetleg Kréta app adatainak törlése és jónak kell lennie.)


Sok sikert, remélhetőleg valahogy működni fog.

2018. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Regi verziót nem engedi használni. És basszus tényleg jogot kért :D bedobtam magisk hide-ba megint, így megy. Köszi
2018. nov. 16. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök hogy működik! De hogy miért érdekli hogy rootolt-e a telefon...
2018. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!