Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a törölt iMessage üzeneteket?

Figyelt kérdés

Véletlen kitöröltem egy teljes üzenetet egy feladatól, amire még szükségem lett volna. Hogyan tudnám visszaállítani anélkül, hogy az egész iPhone-t visszaállítsam? A legutolsó mentés és a törlés között eltelt egy hónap így az azóta keletkezett dokumentumok tűnnének el.

Ismertek megbízható és működő alkalmazást, amivel meg lehetne ezt oldani? Próbáltam többet is, de sajnos nem jártam sikerrel. Az se gond, ha fizetős alkalmazás. Köszi szépen előre is.



2018. nov. 16. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem lett mente iCloudban, akkor sehogy
2018. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
iCloudba mentve lett, de együtt törlődött ki mindenhonnan. Van viszont biztonsági mentésem, ami a törlés előtt készült. Végső esetben van ezzel esélyem rá? Ha visszaállítanám a teljes telefont a törlés előtti időre, akkor vissza tudnám szerezni? Vagy nem tartalmazza a biztonsági mentés őket, ha be van kapcsolva az Üzenetek az iCloudban opció?
2018. nov. 22. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!