Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefon nagyon lassú,...

Samsung telefon nagyon lassú, de miért?

Figyelt kérdés

Alaphelyzetben még elmegy, nem várok túl sokat 40 ezer volt a teló.

Samsung A3.

Csatlakozom a netre vagy wifi vagy mobilnet mindegy, akkor nagyon belassul.

Vagy 5 percig szinte használhatatlan.

Ez a legnagyobb problémám vele. Mitől lehet ez?

Tesómnak ugyanilyen van és az övé nem áll be a nettől.



2018. nov. 17. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Garanciális még? Érdemes lenne megnézetned a telefonodat, és miután "megjavították" helyben ellenőrizni, mivel gyakran verik át az embereket ezzel.
2018. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Mert Samsung, ennyi pénzért vettél volna inkább Xiaomit.
2018. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Samsungoknál az S széria és Note szérián kívül nem érdemes mást venni. Nekem végig Samsung-jaim voltak, de sosem volt vele problémám mert a fent említett szériáknál maradtam.

Viszont amikor kijött az A8, váltottam. Förtelem volt. Akadozott, néha befagyogatott, és szoftver hibás volt a hangszórónál, amit a Samsung fél év után sem javított.

Az A3 és az A5 egyébként egy jól sikerült telefon volt, de sajnos csak a maga idejében, és az már nem most volt.

Ha Samsungot veszel, akkor csakis S vagy Note széria, mást nem érdemes. Középkategóriában más gyártók jobbak.


Próbálj meg egy gyári visszaállítást, nézd meg hátha jobb lesz. Lehet az ismerősödé azért nem lassú, mert alig van rajta valami.

2018. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!