Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger egy adott személynél...

Messenger egy adott személynél nem jelzi, hogy mikor volt elérhető 10 perc után. Beállítható funkció?

Figyelt kérdés

Van egy új ismerősöm 2-3 napja. Ha lemegy az alkalmazásról akkor 10 perc elteltével már nem mutatja hogy mikor volt fent. Üzeneteimet megkapja, teli kört jelez.

Összes többi ismsrősömnél írja hogy mikor volt fent utoljára.


2018. nov. 17. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyankor nem lemegy csak neked kapcsolja ki a chatet :)
2018. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne...

Én is észleltem a problémát.

2018. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem találok olyan funkciót amelynél ki pehetne kapcsolni a láthatóságot. És nagykn zavarosan működik. Volt olyan hogy kiírta hogy 10 órája volt fent. De általában az van hogy jelzi hogy 3 perce fent volt, aztán eltűnik a számláló, és az üzenetemet se kapta meg továbbra sem. Szóval nem gondolnám hogy közben kapcsolja ki. Mert fellép akkor egyből teli karika lesz
2018. nov. 26. 17:23
 4/4 anonim válasza:
100%

Én sem találtam olyan funkciót.


Van,mikor 10 perc után eltűnik, hogy mikor volt utoljára elérhető, de van,hogy csak 40 p után...


Nem értem. Nem is minden embernél van ez,ezért is fura..

2018. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!