Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan zene lejátszó...

Tudtok olyan zene lejátszó appot, ami egy gombnyomásra az éppen hallgatott dal elejére ugrik?

Figyelt kérdés
Tehát a "vissza" nyíl megnyomására nem az előző számra ugrik, hanem az adott dal elejére.
2018. nov. 17. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pi Music Playert használom, ez 5 másodperctől már a dal elejére ugrik a vissza nyílra, 4 másodpercnél még az előző dalra.
2018. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meg szerintem a zenelejátszók 99%-a hasonlóképpen működik.
2018. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A zenelejátszók kb 99.999%-a így működik. Egy vissza gombra a szám elejére ugrik, duplára az előzőre. Ha neked van egy olyan, amit szeretsz használni, de nem így működik, akkor próbáld fordítva, hátha gyors dupla vissza gombnál ugrik az elejére.
2018. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos az eddig használt lejátszók közül egyik sem volt ilyen (kipróbáltam).
2018. nov. 18. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A jetAudio vagy a Music Player for Pad/Phone pl ilyen. De nekem eddig mind ilyen volt, csak ezt a kettőt használom jelenleg is.
2018. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!