Telenor Homtom s16?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Homtom s16 vásárlása töröm az agyam.. A kérdésem az lenne, Telenor hálózatán lenne vele 3g-m? Mert a készülék csak a 2100,1900, 850 mhzt támogatja, a 800as mhzt nem. Nem városban lenne használva!! (ott van 2100mhz,tudom..)

2018. nov. 18. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az s16-ban is gyárilag van vakond, mint a h16-ban?
2018. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretnék beleszólni, de ez a telefon akkor sem kéne, ha utánam dobnák! Ezeréves hardver, ha jól olvastam, nem tudja a 4G-t, 5.5"-on még a hd-t se éri el a felbontás stb. stb! Még ha szimplán alapdolgokra használná is az ember, szerintem ez még arra is gyenge! És akkor arról nem is beszéltem, amiről az 1-es hozzászóló írt! Én nem ajánlom, de te tudod!
2018. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Egy fillért se adnék ilyen ócska Homitomi telefonért, ingyen se kéne. Hasonló szinten van mint az iLike "okostelefonok". Gyártás után rögtön a kukába kellett volna dobni. De a legjobb lett volna le se gyártani, hogy ne szennyezzük a környezetet feleslegesen elektronikai hulladékkal.
2018. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!