Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy lehet 30-as kártyánál?

Ez hogy lehet 30-as kártyánál?

Figyelt kérdés

Nyáron lett véve a kártyám, és akkor fel lett töltve 1,500 forinttal. Egyszer rendeltem 200 MB mobilinternetet, az is lefogyott, és egy ideje 24 forint van a kártyámon. Véletlen benyomtam a mobilnetet, és meglepődtem, hogy van, és amikor megnéztem a fiókomba, azt írja, hogy 4 GB adatkeretem van.


Ez hogy lehet?



2018. nov. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd má' be a gugliba, hogy telekom 4gb ajándék.
2018. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden feltöltôs kapott 4 GB netet ajándékba.
2018. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálják megtartani az ügyfeleket.

A "Telekom" alkalmazás ugyanis több frissítés óta majdhogynem teljesen használhatatlan. Hiányzik belőle pár funkció, amit csak ott lehetett kezelni, illetve rengeteg, amit a weboldalon lehet most csak kezelni.


Ezek miatt adják a bekapcsolgatható ajándék 50 MB -ot, 3GB -ot, és most ezt az automatikusan aktív 4 GB -ot.

2018. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!