Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 10 Mobile-on működik...

Windows 10 Mobile-on működik még a Messenger?

Figyelt kérdés

Lumia 630-am van már 4 éve, szeretem a telefont, de megszűnt a messenger támogatása kb 1 éve, és azóta az összes 3rd party app is felmondta a szolgálatot. Szeretnék váltani, lehetőleg Windows Phonen-nál maradnék (550, 950 jött szóba), de a 10-esen működik a messenger, vagy ott is belefutnék hasonló problémába?

Köszi előre is!



2018. nov. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Windows jelenleg halott telefonon. Nem érdemes venni. Ha működik is a messenger, nem lesz nehéz találni valamit ami nem fog működni, vagy nem is lesz.
2018. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom. Nekem egy telefon arra kell hogy telefonáljak, heti 1-2x megnézzek egy youtube videót, emaileket csekkoljak, meg néha fotót készítsek. És persze hogy ingyen levelezhessek Facebookon, mert mindenkinek az van. Nem várok csodákat tőle, de egy kompakt, gyors operációs rendszer amit már megszoktam. Tisztában vagyok vele, hogy közel sem hibátlan és rendkívül elavult, de ilyet szeretnék.


Szóval ha valakinek van ilyen telefonja, megköszönném a válaszát :)

2018. nov. 18. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt érdemesebb rákérdezni, vagy más WP 10-es készülék topikjában:

[link]

Amúgy a témaindító írás egy friss, elég jól összeszedett cikk a WP halála témájában.

2018. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!