Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor telefonról mi a vélemény...

Honor telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig Samsung függő voltam, viszont rájöttem hogy minek vegyek drágán telefont ha ugyis összetöröm. Utánanéztem hogy mit-mikor-hogyan-mennyiér?.. Honor telefon kapható már 20-30 ezer Ft-ér... Nemtudom kinek mi a drága.. nekem ez a normális amit telefonra akarok költeni de ne valami ócska hulladék legyen. Szóval ha valami véleményetek, tapasztalaitok vannak róla azt írjátok le légyszives! Köszönöm előre is!

2018. nov. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

20-30 ezer forintért nem kell csodát várni


a Honorok jó telefonok, de a 20-30ezres igen csak belépő kategória

2018. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ismimnek honor8 (asszem) van, ő nagyon szereti.
2018. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg is Honor telefonom van és ha felmondja a szolgálatot, a következő is az lesz.

Jelenleg egy Honor 5C-m van de az égvilágon semmi baja, pedig elmúlt már 2 éves is.

Egy hátránya van csak a készülékemnek, hogy nincs benne ujjlenyomatolvasó. De csak emiatt nem veszek új készüléket.


A 20-30 E forintos kategória se egy ócskavas, viszont csodát nem kell várni tőlük. Szétesni nemfognak. :D

2018. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg csak ez egy fontos tétel hogy úgyis összetöröd a kívánt telefonra vásárolj defender tokot.Kijelzőre tempered glass 3D(!) kijelzővédőt.Kettő együtt mondjuk 10 ezer forint.Elejtéstől garantáltan védi a készüléket.

Ha eddig nem tetted akkor rendben de farzsebben és szűk testre simuló zsebben NEM hordunk telefont! Az esetek 2/3ad részében elfelejtkezel róla és kész a baj.

2018. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honor 8 Lite. Ezt neztem ki egyenlőre. Nem kell nekem egy hiper szuper telefon, telefonálni/zenéthallgatni/ netezni/fényképezni/nagyon ritkán ha kedvet kapok akkor játszani lehessen rajta viszont ne lassuljon be 5 nap után meg ne értesítgessen folyton hogy betellt a memória mint a 8 gigás telefonoknál..
2018. nov. 21. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Jók ezek, nekem 7s van, nem volt problémám vele.
2018. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok ilyen hülye vagy a Honor 8 Lite az Huawei P8 Lite?
2018. nov. 21. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Honor=huawei Nekem honor 8a van és tökéletes
2020. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!