Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535. Miért...

Glambert Franciska kérdése:

Microsoft Lumia 535. Miért nem tudom letölteni a Messengert? (És mást sem)

Figyelt kérdés
A telefont sokáig nem használtam, a töltőbemenete nem volt jó. Viszont azóta elvittem szervízbe, ahol kicserélték, valamint szoftverfrissítést is csináltak rajta. Alkalmazásokat illetően nincs nagy igényem, csak a Messenger és a Facebook. De leginkább a Messenger. Miért nem tudom letölteni / hogyan kell letölteni?

2018. nov. 22. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Kérdésedben ott a válasz: Microsoft.

Maga a Microsoft mobilokat, a Microsoft meszelte, úgyhogy nem csoda, ha nem tudod se nem a Facebookot, se nem a Messengert letölteni és használni. Ma már csak Androidos és iOS mobilok vannak. Tervben van még teljes Windows 10-es okostelefon, de nem sokat lehet hallani felőle, illetve két Linuxos mobil is (igen, volt Ubuntu is, ami sajnos ugyancsak meszeltek, remélem ez a kettő, nem ugyanerre fog jutni).

2018. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Win 10 van rajta ?

A Microsoft Store-ból lehet programokat letölteni hozzá: pl SlimSocial a Facebook helyett, ugyanazt tudja.

A Win10 2019 végéig kap támogatást, frissitéseket.

2018. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Benne van a kérdésbe, hogy mi a baj: Az, higy Microsoft Lumia
2018. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy ez a helyzet a Microsofttal..


Igen, windows 10, ezt telepítették rá nekem a szervízben. Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!