Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GSM bolt átveszi szerintetek?

KexKeksz kérdése:

A GSM bolt átveszi szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy s7 edge mobiltelefonom, már kb. 6hónapja.

Nem tetszik, megvettem mert kíváncsi voltam milyen a Samsung illetve az edge kijelző is vonzott, de nem tetszik. Maga az edge kijelző nekem nem jön be, nem áll rá a kezemre, a Samsung kezelőfelület valahogy nem tetszik és stb.

Szerintetek, egy GSM boltba ha beviszem, akkor beveszik a telót?

És ha ilyen ráfizetés van, vehetek ott egy másikat?

Lehet hülye kérdés, de elég laikus vagyok és nem tudom hogy megy ez, ezért segítsetek..

Annyi még, hogy a teló 1x volt szervizbe, de azóta semmi baja



2018. nov. 22. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mivel egy egykori (2 éves) csúcsmobilról beszélünk, esélyes, hogy bevennék, de erősen ajánlott kerülni.

Mivel nekik is kell hasznot keresniük rajta, ezért sokszor olyannyira pofátlan árat ajánlanak, hogy leesik az állad.

Jobban jársz, ha felrakod apróhirdetés oldalakra, lásd: jófogás, hardverapro.

2018. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beveszik ha jó állapotban van. Viszont nyomott áron. Tehát többet kapsz, ha te adod el valakinek.
2018. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt a képlet.

Használt piaci árat kell produkálniuk. Ebből lejön a haszon, a maradék a tiéd.

Vetted 100 százalékért.

40 %-ért el lehet adni.

Levesznek 10 százalékot.

Kapsz 30%-ot.

De lehet hogy nem kp, hanem bizományba, azaz csak akkor kapsz bármit, ha eladták.

Ha nincs rá vevő, mert magas árral kalkuláltak, akkor ott áll a kirakatban, te meg várod a csodát.

Szóval inkább hirdesd meg.


Csak példaképp, én a 2 éves hibátlan, akkor 200 ezres telóm 50 ezerért tudtam elpasszolni. Mondjuk én erre is számítottam, nem kergettem illúziót.

2018. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom sajnos, hogy általában pofátlanul nagy árat kérnek el, de az a baj, hogy én már hirdetem a telefont 1 hónapja, de semmi..:(

Ösz-visz 1 érdeklődő volt az is komolytalan ember volt..

2018. nov. 23. 12:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, úgy akartam írni, hogy pofátlanul kis összeget kínálnak érte!!!
2018. nov. 23. 12:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem viszik el hirdetésre, akkor magas az ár.

Mennyinél tartasz?

2018. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
70-ről indítottam mert az ilyen telók, ilyesmi állapotban ennyiért láttam, most járok 65-nél
2018. nov. 23. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Külső kondíciótól függően olyan 55-70.000Ft lehet a használt piaci ára.
2018. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg teló kerül most eladósorba, én az iPhone 6 árát 50-re kellett levigyem, hogy megmozduljon a kapásjelző (ez az ár országos szinten 4 darab komoly érdeklődőt hozott). Karácsony után még több mobil lesz a hirdetőportálokon, mert van aki most próbál magának beszerezni egyet és hirdeti a régit, és van aki majd ajándékba kap és úgy próbál majd az előzőtől megszabadulni (természetesen mindenki szeretne a pénzénél maradni).

A mobilszolgáltatók meg egyre jobb kondíciókkal tolják eléd a részletfizetésre kapható jószágokat, a használt piac felé pont azok fordulnak (kevés kivétellel), akik nem tudnak, vagy nem akarnak sokat áldozni a technikára, és ez bezárja a kört.

2018. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!