Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hányféle dolgot helyettesít...

Hányféle dolgot helyettesít egy okostelefon?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb egy mini számítógépet, gps-t, busz menetrendet, kihagyhatok neki köszönhetően sok telefonálgatást, mert utána tudok nézni sok infónak, fényképezőgépet sem használok azóta, Nyomtatóba is csak ritkán járok, könyveket se nagyon veszek, telefonról szoktam olvasni. Ritkán játszok játékokkal is, nagyon ki tudom használni , ha muszáj valamit kinyomtatni, azt is telefonról szoktam, a számítógépet be sem kell kapcsolnom. Ezek mellett mobilinternet előfizetéssel (nekem havi 1gb - 1060ft) ingyen tudok telefonálni páromnak, anyukámnak, húgomnak (csak őket szoktam hívni). Én nagyon szeretem, szerintem hasznos, nem csak a facebookra, mint azt sokan hiszik.

Nincs is egy brutális árú telefonom, egy 40 ezres samsungról írok. :)

2018. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyalogsági ásóként is lehet használni, de nem tökéletes.
2018. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A csajoknak vibrál is.
2018. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szopófantomot semmi sem helyettesítheti!
2018. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!