Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik sd kártya jobb telefonb...

Melyik sd kártya jobb telefonba? Maxell, Kingston, Adata? És honnan tudok 4000 alatt 8gigásat rendelni?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei telóm, amit az éven kaptam (2017), és rendeltem bele aliról Kingston memóriakártyát, de folyton törlődnek képek a telómból, amiket meg már pár hónapja kitöröltem, azok meg visszajönnek. Valszeg az sd kártya rossz. Hamis kingston lenne benne, vagy pedig a telefonom nem "szereti" a kingston márkát?

2017. dec. 31. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leformáztad a telóval?
2017. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mi az, hogy nem szereti?

Szar a minősége, nem Kingston. Adata-t nem vennék sosem.

Olyan meg nincs, hogy egyszer csak visszajönnek a képek, inkább ez a browser hibája lehet, hogy nem jeleníti meg néha valamiért.

2017. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
Eddig a legjobban a Samsung Evo kártyámmal voltam megelégedve.
2017. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy kell leformázni? Hamis kingston lenne?
2017. dec. 31. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen hiba nekem is volt , egyszerűen tönkre ment és ki kellett dobni a kártyát.
2017. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én anno rendeltem ebay-ről 3 micro sd-t, mondjuk nem márkás, de mindegyik rossz volt.
2017. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Sandisk-em van, a Media-ban vettem. Már a második telómban használom és semmi baj nincs vele.
2017. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Használsz felhőre mentő szoftvert Microsoft/google...?


Az új képek eltünnek, de a régik visszajönnek.... inkább a felhőre töltés beállításainál lehet valami gond. Hogy van a készüléked beállítva? a feltöltött fotókat/videókat tartsa a telefonon is, vagy azokat törölheti? nézd meg a "Cloud" programok beállításait.


A beállítások menü háttértárak rész alatt lehet kiválasztani az sd kártya leválasztását, majd formázását.

A telóval érdemes csinálni, mert úgy biztos, hogy a saját szájíze szerinti lesz a formázás. Ha valami oknál fogva nem megy, akkor be a gépbe, és ott formázni ( nem gyorsformázni, a pipát kivenni!!) Lényeges, hogy a telód által kedvelt tipust válaszd ( fat32, NTFS, EXT1-4....).


Kérlek, jelezd vissza, hogy a hiba megoldódott-e?

2018. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam priviben
2018. jan. 4. 21:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy automatikusan sd kártyára ment mindent
2018. jan. 4. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!