Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonomat...

Vízbe ejtettem a telefonomat Mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tegnap este beleejtettem a telefonomat a kád vízébe. Kb. 6 másodpercet volt a víz alatt, azonnal kivettem jól áttörölgettem. Megpróbáltam bekapcsolni, bekapcsol, de amikor a SIM kártya kódját kéri nem reagál semmire. Miért van ez? Nagyon fontos lenne! Mit tegyek? Meg tudom menteni az "életét"?

2018. nov. 24. 12:22
 1/4 anonim válasza:
Nem írtad milyen telefonról van szó de ha le tudod szedni a hátlapját akkor hajszárító meg tedd bele rizsába hogy lepje el. Elméletben a nedvességet ki szívja belőle. Egy próbát megér.
2018. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Egy Samsung Galaxy J5 telefonról van szó! Sajnos a hátlapján nem tudom levenni, és rizs sincs itthon!
2018. nov. 24. 13:25
 3/4 Szirty ***** válasza:

"Megpróbáltam bekapcsolni"


Komoly hiba!

Ilyenkor az akkut _azonnal_ (a lehető leghamarabb) ki kell venni belőle és jó pár napig hagyni kiszáradni a készüléket.


"amikor a SIM kártya kódját kéri nem reagál semmire. Miért van ez? "


Az attól van hogy beleejtetted a vízbe és víz került a készülékbe. Az elektronika és a víz nem barátok!


"Meg tudom menteni az "életét"?"


Mindent megtettél hogy elpusztuljon. Hagyd kiszáradni. Ha nem sok víz került bele, még van esélyed.

Igazság szerint szét kéne szedni és napokig hagyni száradni. Nagy szerencsével még működhet.

2018. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szetszed hajszarito neki.

Legyen jo forro mindenhol kiveve az akksi. Az ick alatt igy szarad ki kb 60-80 fokos legyen 10 percig. 100-130fok se baj 180 mar ne:))


Akkor tuleli kulonen nem

2018. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!