Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Andreeta kérdése:

Milyen telefont érdemes venni ami jó is?

Figyelt kérdés
Jelenleg a samsung galaxy A8 amit kinéztem 85000ftért de szóba jött még a samsung galaxy j6, Nokia 6.1, Samsung galaxy A6+, Huawei P Smart. Mindben van valami ami tetszik meg olyan is ami nem. Nekem olyan kellene ami megbízható és 2 frissítés után nem hal meg és az aksija és bírja. Szerintetek melyik a jobb vagy esetleg mi más alternatíva van még ?

2018. nov. 26. 11:17
 1/5 anonim válasza:

Én a MOBILARENA.HU tesztjeiben még nem csalódtam.

Azt olvasgasd.

2018. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyazon kategóriában ugyanazok a követelményeknek kell megfelelnie a készüléknek.

Még ajánlom esetleg (bonyolításképp) a Huawei MATE 10 Lite.

2018. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én maradnék a Samsungnál. Galaxy A6 és A6+ van a családban. Nagyon jól működnek, sokáig bírja, nemcsak telefonálására használva, netezve, játékozva sem kell naponta tölteni. Net gyors.

Biztosan jó az A8 is. De nézd meg őket valamelyik szolgálgató oldalán az összehasonlítóval. Nincs olyan nagy különbség.

Nokiát semmiképp sem vennék már/még.

2018. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Huawei.

A P Smart ugyanannyit tud, mint a Galaxy A8, cserébe jóval olcsóbb. A 3000-es akku simán bír 2 napot (nekem 3-at is, mert keveset használom), a Huawei felülete sokkal szebb, mint a Samsung, ráadásul nincs telepakolva fölösleges marhaságokkal, ami van gyári program, azt is le lehet törölni, ha nem kell.

A Samsung már régóta nem éri meg, mert csak a preztizs miatt vezet, különben már rég lehagyta volna a Huawei.


A J6-ot is felejtsd el, még NFC sincs benne. A Nokia meg a "futottak még" kategória. Anno ők voltak a topon, de a Májkrémszofttal rossz lóra tettek, túl későn szálltak be az Android piacra.

2018. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is p smartot hasznalok.semmi problemam nincs vele,egy aprosagot leszamitva.ha kikapcsolom akkor minden alkalommal elfelejti a hivoszam kijelzest.mar automatikusan allitom vissza kikapcsolas utan.

ettol eltekintve szeretheto telefon.

en is gondolkodtam a felsorolt samsungokban de a tesztjuket elolvasva inkabb emellett dontottem.

volt ezelott mar mindket markatol telefonom,es a huaweinek tenyleg jobb a felulete.

2018. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!