Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem? Most...

Nagyon elcsesztem? Most letörlődtek az adatok?

Figyelt kérdés

valakivel megosztva használok egy gépet, ami már napok óta jelez, hogy kevés a hely rajta....

elindítja ezt a varázslót, és azt írja ki, hogy olyan kevés a hely rajta, hogy biztonsági mentést sem fog tudni majd csinálni.

rákattintok, hogy ok, mikor újraindítoma gépet sehol semmi...

nincsenek meg az adatokat

ezek elszálltak????


2015. ápr. 30. 15:49
 1/5 k.akos99 válasza:
Mi történt? El se indul a gép?
2015. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Én egyáltalán nem értem, hogy mi történt / mit műveltél. Milyen program, miféle adatok, elmentetted-e őket szabályosan, vagy mi van egyáltalán?
2015. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De, elindul a gép, viszont olyan, mintha egy korábbi állapotában lenne- az adatok nincsenek rajta, viszont a később telepített programok rajta vannak.

Van több felhasználó a gépen, az a felhasználó, amit én használok, betölti a saját adataimat- általában. Most viszont semmi, több gigányi adat hiányzik.

2015. ápr. 30. 17:06
 4/5 k.akos99 válasza:
Vírus, vagy HDD hiba... Ezzel nézd meg: [link]
2015. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát eleve az gázos, hogy nem volt időközönként biztonsági mentés. Remélhetőleg semmi fontos nem veszett oda.
2015. ápr. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!