Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu m6 vs Meizu m6t?

Meizu m6 vs Meizu m6t?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek?

2018. nov. 27. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
M6 Note inkább.
2018. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az M6T annyiban különbözik az M6-tól, hogy nagyobb akkuja van, meg nagyobb kijelzője, másban nem. Az M6 Note szerintem is jobb mindkettőnél, de ha csak ez a két opció van, akkor inkább M6T.
2018. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja meg az M6T-nek van 4 GB-os verziója is, azt kihagytam.
2018. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy arra készülj fel, hogy ha Mediatek processzorral szerelt telefont veszel, hogy nem túl energiatakarékos, hajlamos viszonylag gyorsan merülni. Nekem egy Meizu M5-öm van (amiben ugyanaz az MT proci van, mint az általad említett telefonokban) és attól függetlenül, hogy egy megbízható, jó készülék, jellemző rá, amit leírtam. Mondjuk én ezt orvosoltam azzal, hogy egy jónéhány számomra felesleges alkalmazást letiltottam, így azért picit tovább bírja egy töltéssel. Valamint még ami nekem negatívum a Meizu-knál, hogy a menüje nem mindenhol magyar illetve hajlamosak kihagyni belőle olyan funkciókat, amik pl. más hasonló árú készülékekben benne vannak. Ettől függetlenül egy hétköznapi használatra tökéletesen megfelelő, stabil, megbízható készülékek a Meizu-k.
2018. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a meizu m6s?
2018. nov. 27. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az M6s jobbnak tűnik a másik kettőnél (már csak a processzor miatt is), úgyhogy akkor inkább ez, ha már választani kell!
2018. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!