Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki van Honor 7s telefonja?

Valaki van Honor 7s telefonja?

Figyelt kérdés
Honor 7s telefonrol van szo, tegnap vettem mar bekapcsolas utan akadt, mint az allat pedig megg semmi nemvolt rajta, lehet vele mindent csinalni meg nem a legrosszabb, de feltunoen lassu azert egy 2 napos telefonnal nemszokott ilyen lenni, akarmilyen fos. Az lenne a kerdesem, hogy vannak-e hasonlo tapasztalatok?
2018. nov. 27. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, nem volt még gond vele... Tényleg, első bekapcs után frissítette a rendszert ami kissé lassan állt fel, de kb 10 perc után jól működött és azóta (2 hónapja) pedig gyakran használom. Próbáld újraindítani és ha nem frissül magától lépj rá a hálózatra vagy a rendszer menüben frissítsd.
2018. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom, de ez a szaggatas megorjit.
2018. nov. 27. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsoltad frissített? Emui program neki ami frissít,nekem első bekapcskor is csinálta.
2018. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég rossz választás volt megvenni.Olvasd el a Mobilarena tesztet és tudni fogod hogy ez a telefon ennyit tud.

[link]

2018. nov. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 te aztán látszik nagyon okos vagy és kapásból ócsárolsz valamit, amit nem is ismersz, fogalmad sincs róla! Ha elolvasnád a topic kérdéseit, láthatnád, hogy bármilyen márkájú, fajta telefonokkal is van probléma! Akár melyik, drága kategória, népszerű. Amúgy a Honort a Huawei gyártja, amely már jobb telefonokat gyárt, mint a Samsung, Nokia stb. De ez nem hat meg téged, te mint felvilágosult okostóni kapásból leszarozol egy nagyon jó telefont :D
2018. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mobilaréna meg szintén egy gyökér bagázs, látszik, hogy i-phone, vagy Samsung buz*k és egy olcsó, de jó telefont készséggel fikáznak.
2018. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Képzeld tisztába vagyok vele hogy a Honor a Huawei márkája bár azt nem tudom hogy jön ez ide.

Igazad van bármelyik márkájú telefonnal lehet probléma még a legdrágabbakkal is de itt erről a konkrét típusról van szó amibe egy gyenge processzor van ahogy a Mobilarena teszben is leírják.És ez nem a telefon meghibásodásából adódik hanem abból hogy ez a processzor 2018-ban erre képes hogy egy új telefonban nem képes ellátni a feladatát akadás nélkül.

De ha nem hiszel a Mobilarena-nak akkor tessék két külföldi videó amiben látszik mennyi időbe telik mire megnyit egy-egy weblapot a telefon.

[link]

[link]

Szóval védheted ezt a telefont de attól még be kell látni hogy ez a telefon erre képes és sajnos a kérdező rosszul választott.

2018. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!