Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jelentkezek ki messengerbő...

Nem jelentkezek ki messengerből, de egy időn belül magától kilép. Mitől? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy otthon vagyok, és már pl este elalszok és nem lépek ki messengerből, akkor kijelzi másoknak, hogy fent vagyok, viszont egy idő után (úgy hogy én továbbra is alszok és nem csinálok semmit a telefonnal) egy bizonyos időn belül 1-2 óra, valahogy kijelentkezik, vagy valahogy az után azt jelzi ki másoknak, hogy már nem vagyok fent?


Azért érdekelne mert barátom mindig később alszik el mint én, és többször panaszkodott már, hogy fent vagyok messengeren de nem válaszolok, majd utána egy idő után lemegyek.. viszont én akkor már biztos hogy aludtam.


Vagy mitől lehetséges ez?



2018. nov. 29. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Regen ugyan ez volt velem is,parom lelepett aludni aztan masnap mondtam neki hogy kozbe fentvan csak nekem nem ir. Es egyszer mikor meg egymasnal aludtunk lattam hogy alszik megis fent van a messengeren. Es nalunk ugy volt hogy ha a csetet kikapcsoltuk vagy az internetet akkor le is lepett :) probald meg ezeket es nem lesz vita. Egyebkent nemtudom miert lep ki magatol ... O tudja a jelszavadat esetleg?
2018. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" többször panaszkodott már, hogy fent vagyok messengeren de nem válaszolok,"

Amikor megmondtad neki hogy olyankor már alszol, akkor mit válaszolt?

2018. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk egymás jelszavát.

Elhitte igazából, csak azért szeretnénk rájönni hogy lehet ez pontosan 😀


Azt mondta volt már olyan is, hogy ő pénteken haverjaival bulizott és azt jelezte a fb hogy én is egész éjjel fent vagyok. Pedig tudom, hogy biztos nem voltam.


Az az érdekes ha nem nyúlok a telefonhoz mitől van az, hogy néha még is X időn belül kilépek a messengerből 😐 és mitől függ, hogy mennyi időn belül

2018. nov. 29. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja a jelszavad akkor nem tudom mitol lep ki a messengered talan atlep egy idokorlatot vagy nemtudom.Ha elhiszi akkor miert fontos ez a kerdes? Egyebkent a legutobbi frissites ota azt sem mutatja ki van fent. A face tele van azzal hogy nem latjak egymast a messengeren,nem csak ez az egy baj van mar bele :/
2018. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!