Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengerből az összes régi...

SuperCsajszix3 kérdése:

Messengerből az összes régi üzenet törlése lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Régen nagyon sok üzenetet küldtem random embereknek mert versenyben voltam, és kellet sok szavazat, illetve vannak nagyon régiek is akikkel azóta nem is beszélek de nem töröltem az elejétől kezdve.

És szeretnék egy kicsit szelektálni de nem 50 emberről beszélünk és nem is 100ról, hogy egyesével kitöröljem őket, nem lenne valami egyszerűbb megoldás erre, esetleg valami alkalmazás vagy akármi?

Előre is köszönöm segítségeteket!



2018. márc. 25. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

SuperMessengerMessageEraser2018


Azok az informatikusok fejlesztik, akiket nem hagynak hidegen a tinilányok népszerűségi versenyeken teleszemetelt messenger fiókjaival járó problémáik. :)

2018. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges törölni ezeket az üzeneteket. Hogyan? Szánj rá időt, ha kell egy egész délutánt. A facebook valahogy nem gondolt arra, hogy csoportosan lehessen törölni ilyeneket. Külső programot nem ajánlok, még ha találsz akkor sem. Persze ha nem félted az adataidat akkor lehet próbálkozni, csak épp felesleges. Azt azért remélem tudod, hogy csak a saját példányod kerül ilyenkor törlésre. A címzettnek attól még meglehetnek az előzmények.
2018. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ez a Chome-plugin erre való: [link]


Természetesen Chrome böngészőre kell telepíteni, és ott bejelentkezni a Facebookodba.


Delete Facebook Messages a neve, ha a link nem működne (néha bénázik a GYIK).

2018. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!