Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a középkategóriás...

Melyik az a középkategóriás mobiltelefon, amelyet a leginkább érdemes megvásárolni így 2018 végén?

Figyelt kérdés
150 € - 330 € közötti árfekvésben gondolkodva. Tehát nagyjából 50 000 Ft és 100 000 Ft között.

2018. nov. 29. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Huawei P20.
2018. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a kínaiak a legjobb ár-érték arányú telefonok, szóval:


Huawei, Meizu, Xiaomi.

2018. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
pocophone f1.csúcshardver(bár ez gyorsan változik,de még ott van a topon,)jó (nem csúcs)kijelzővel és kamerával,hosszú szoftveres támogatással.a p20 ennél drágább ha minden igaz.de azért különbség van az 50 és 100e közötti árszegmensben is.
2018. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy a Pocophone F1-et, vagy a Xiaomi Mi 8 Lite-ot.

Előbbit játékra inkább, utóbbit akkor, ha nem igazán játszani szeretnél.

2018. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként nem magamnak, hanem az édesanyámnak szeretnék egyet ajándékba vásárolni. Én a Huawei P20 lite gondoltam, de kíváncsi voltam más véleményére is.
2018. nov. 29. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Xiaomi Mi 8 Lite-t javaslom (a 4 GB RAM-al szerelt példányát). Jó ára van, MIUI felülete eléggé felhasználóbarát, bár kérdés, anyukád mit szokott meg. Frissítésekkel nem lesz bajban.
2018. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!