Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bizonyos...

Nixi123 kérdése:

Miért nem tudok bizonyos személyeket felhívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Következő a problémám: van egy 1 éves Samsung Galaxy A3 2017-es telefonom, és bizonyos személyek felhívását nem engedélyezi. Tárcsázom, és kb. 3 mp. múlva kiírja, hogy "hívás vége". Igazából nem értem mert akit enged, azt mindig, akit nem azt sosem. Nem olyan kellemes, mert nem egy fontos hívást nem tudtam indítani, valamint bajban is cserben hagyott már. Térerő rendben, rendszeresen újra van indítva valamint a szoftverfrissítéseket is mindig megcsinálom. Németországban lett vásárolva, hová vihetném, vagy mi lehet a megoldás? Járt már így valaki?

Köszi előre is!


2018. nov. 29. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg letiltottak?
2018. nov. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Nekem munkatársamat nem tudtuk hívni, de nem mindenki csak bizonyos személyek. Kiderült, hogy az idióta telefonja mikor kiold beszélgetés közben, a fülével, arcával úgy ügyeskedett, hogy beipipálta az ismeretlen számok tiltását.

Vagy letiltottak direkt.

Vagy te tiltottad le őket.

2018. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a telefon hibája.

Gyakori hogy Telekomból indított hívás nem megy át Vodafone hálózatba, meg hasonlók.

Nem a felhívást nem engedélyezi, ahogy fogalmaztál, hanem a két szolgáltató közt akad el a dolog. Ezt úgy tudod kideríteni, hogy átteszed a simed egy másik telefonba.

2018. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!