Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » És mi van akkor ha likvidálják...

És mi van akkor ha likvidálják azokat a személyeket akik rendelkeznek bizonyos képességekkel?

Figyelt kérdés

Van az a felhívás, hogy aki képes bizonyítani az akármilyen képességét az kap 1millió dollárt. Mi van akkor ha elmegy oda valaki látják, hogy tényleg nincs semmi képessége jól kiröhögik aztán cső, de mondjuk akiről kiderül, hogy képes dolgokra azt fogják és elteszik láb alól, mert mondjuk a pályázat kiírói nagyon is jól tudják, hogy vannak ilyen képességek a világon, és ily módon próbálják kiiktatni azokat akik még csak a képességeik kibontakoztatásának elején járnak, hogy ne legyenek később láb alatt amikor már komolyabban űznék az ipart. :P

Ez csak egy ilyen kósza felvetés. :)


2012. júl. 8. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Összeesküvésnek szép, azon kívül semmi másnak.
2012. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj nekem! Meg fognak ölni. Én képes vagyok. Vannak képességeim. Jaj, akkor én most ne is jelentkezzek? És mi van, ha így is megtalálnak?
2012. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Buj el egy barlangba. :D
2012. júl. 8. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy halhatatlan vagyok.
2012. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megölni nem inkább elvinnék a titkos rendőrséghez meg ilyenek
2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor már ezt a mondatot se lenne időm befeje
2012. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyre butábbak az emberek.
2012. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szenzációs összeesküvés-elmélet. Emberek mit ki nem tudnak találni ahelyett hogy ennek a lényegét látnák: valóban nem vitte még el senki azt az egymillió dollárt. SENKI nem tudta még bebizonyítani, hogy különleges képessége van.
2012. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beleélted magad egy filmben. Itt a valóságban is van ilyen: X-faktor, Csillag születik, Megasztár...itt is kiröhögik azt akinek nincs is hozzá képessége.
2012. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akkor likvidálva lesznek
2012. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!