IPhone 5 vagy 5s?

Figyelt kérdés

Nos, telefont szeretnék venni mert a telefonom hamar le merül ezért is vennék egy iphone 5 vagy 5s-t pót telefonnak, de nem tudom melyik érné meg a legjobban. Az 5 régebbi mint az 5s és ezért úgy tudom hogy már a sima 5-re nem lehet a legújabb frissítést tenni. De viszont nem tudom hogy mennyire különbözik a két telefon egymástól.

Az lenne a kérdés hogy mennyire különböznek és hogy melyiket lenne érdemesebb meg venni?



2018. nov. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi ideig ezt a kérdést írtad simán rákereshettél volna mindenre Google-ön. Egyébként az 5s se kap már frissítést és egyik se éri meg.
2018. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem éri már meg.

Nézz valamt aiz újabb modellek közül - olyat, amely árban megfelelő számodra.

2018. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az 5 ös, meg az 5 S is jó telefon. Kb 1000 ftért rendelsz bele akkumulátort az Ali expressen, és megint évekig van jó telefonod. Igaz, már nem frissül, de tud mindet, ami szükséges.
2018. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen iphone kell, akkor minimum SE-t vegyél.

Ha használtan veszel telefont, akkor valószinüleg az is "hamar" le fog merülni. Lehet a jelenlegi telefonodban is elég lenne csak az akkumulátor csere.

2018. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat
2018. dec. 1. 01:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell mindenáron iPhone?

Ezek elég régiek és azok is avulnak.

Bizonyos ár alatt, inkább Androidos okostelefon éri meg, mert azok tudnak felmutatni valamit.

Na akkor: iPhone 5S - újonnan, pontosabban boltból véve: 65E Ft-tól indul.

70E Ft-tól indul a Mi 8 Lite, illetve 63E Ft-ért is van Xiaomi Mi A2 (utóbbi a Smartshopból), nameg Xiaomi Redmi Note 6 Pro is van a 60E Ft-os ársávban.

használtan: 30E Ft-ról (használtalma oldaláról). Xioami Redmi 6A és újonnan.

Természeten nem csak Xiaomi, hanem Meizu okostelefonok is kaphatóak olcsón, alig 1 éves példányok is.

Úgyhogy félreértés ne legyen (de ettől függetlenül, valamelyik idétlentől, úgyis megkapom, hogy kínai telefon fan vagyok), jók az iPhone-k, sőt! Nem vitatom, hogy kevésbé avulnak el, de 2018 - 2019 években, a 7-es modellek alá nem éri meg menni, ha hosszabb távra szeretnéd használni. Ha itt tartunk: használtalma oldalán, 85e Ft-tól indul (most, ahogy látom), az iPhone 7. Igen, használtan, a 32 GB-os példánya (csakhogy tisztázzuk, az iPhone 5S-nél, a 16 GB-os példányát vettem alapul. Azzal az a gond, hogy semmire sem mész vele, telefonáláson és SMS küldésen kívül, mert hamar megtelik a tárhelye. Esetleg némi webes szolgáltatásra még alkalmas, de annak a listája is hamar betelik [pl. Viber, Skype, stb.]).

2018. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!