Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 pro-kontra?

Iphone 7 pro-kontra?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új telefont és a 7-es iPhone nagyon tetszik, viszont különösebben nem értek a telefonokhoz. Akinek van bármilyen tapasztalata/tanácsa, segítsen!

Amik nálam fontos szempontok lennének:

-bírja néhány évig (legalább 4 évig)

-az aksija is sokáig bírja

-nagyon jó legyen az előlapi és hátlapi kamerája

-keskeny legyen

-a kijelzője legalább 4,7" legyen

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. nov. 30. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkumulátora egy vicc!!!


4 évig??? Kizárt, főleg, ha fiatal vagy és folyton nyomkodod.

2018. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mellette szól, hogy teljesítménye is majdnem hozza azt a szintet, mint egy ugyanennyibe kerülő idei Huawei P20 (178 ezer vs 213 ezer Antutu pont), miközben másban klasszisokkal jobb üzleti jellegű felhasználónak (főleg a szoftverbiztonság és az etikus adatkezelés miatt).
2018. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért 4 évet és jó aksit írtam, mert a mostani telefonom 4 éves és eddig viszonylag jól bírta (kb 3 hónapja lassult be/fagyadozik), a tesómnak meg 6s-r van, 2 éves és nagyon sokáig bírja az aksi.
2018. nov. 30. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Üzemideje egy vicc, 1 napot sem fog bírni 2 éven belül. Elavult konstrukció, gagyi HD LCD kijelző. Nincs jack csati se gyorstöltés. Én reggel fél órán át töltöm a telefonom és egész nap bírja. 4.7 coll egy nagy tepsiben, vastag kávákkal. A 32 giga belső tárhely is vicc.


Én ugyanennyi pénzért vettem egy 128 gigás 8 giga RAM-os Oneplus 6-ost...és az ezerszer jobb minden téren mint egy hulladék 2 éves szifon 😂😂😂

2018. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Oneplus 6 jó hardver, de nem mindenkinek előny a nagyobb méret (2,4 cm-rel hosszabb, 1,3 cm-rel szélesebb, 0,65 cm-rel vastagabb). A Oneplus 6 hardverre tényleg 60%-kal erősebb (Antutu pontok alapján).


Az Iphone nem a nyers hardvertől lesz iparművészeti remek, hanem attól, hogy a szoftvere is méltó hozzá.

2018. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy Sony Z1 Compactom van, 3 éves, tavaly kellett benne akkut cserélni, mert elérte a végét. Mondhatni napi szinten használom, játszani nem játszok rajta.


Mit értesz az alatt, hogy bírja legalább 4 évig? Ha vigyázol rá (nem dobálod, van rajta fólia, szilikon tok, akármi), akkor gyakorlatilag az akkun kívül semmi baja nem lesz. SZERINTEM.


30/F

2018. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A mostani telefonom majdnem mindig lefagy, lassan tölt be bármit, mikor a 2.aksit vettem hozzá, 2 hétig bírta, azóta néhány órát bír ki (akkor is, ha mondjuk csak zenét hallgatok rajta),a Play Store sem igazán működik, nem tölt le és nem frissít alkalmazásokat.

2018. dec. 12. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál op rendszert frissíteni rajta?


Nekem a Sonyhoz van egy PC-s program, ha összecsatlakoztatom a telefont a PC-vel, akkor (ha van éppen frissítés) felajánlja, hogy frissíti.

2018. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen őszintén nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz. Viszont kb 1 hónapja bevittük szervizbe (családi jóbaráthoz), aki szerint nem lehet vele mit kezdeni, azért csinál ilyen dolgokat, mert már régi.
2018. dec. 12. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak arról van szó, hogy a Z1 41 ezer antutu pontos (írtam, hogy 170 ezer feletti a Iphone 7). Amikor megjelent 2013-ban, akkor még minden alkalmazás sokkal kevesebb memóriát, processzor teljsesítményt igényelt.


De az alkalmazások a tervezett elavulás miatt folyamatosan híznak (pl. Messenger az összes új tök felesleges funkciójától csak rosszabb lett), így kellenek nekik az egyre brutálisabb hardverek. Egy mai csúcstelefon már veri az 5 évvel ezelötti erős notebookokat.

2018. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!