Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez a telefon? Doogee x53

Megéri ez a telefon? Doogee x53

Figyelt kérdés
Azt mondtak nekem ne vegyek ilyen kinai telefonokat mert ezeknek egy ido utan bajuk lesz nekem csak facebookra kene meg neha youtubera megeri???
2018. dec. 1. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amennyibe ez kerül sor nem veszíthetsz vele.
2018. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*sokat
2018. dec. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdezem mert mindenki azt mondja inkabb vegyek samsungot hasznaltan de nem merek hasznaktat venni
2018. dec. 1. 01:16
 4/13 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha jól informálódtam akkor 1 GB RAM van benne (első pár napba gyors aztán elkezd lassulni, nekem pl 3 GB RAM-os telóm van nem olyan lassú csak néha) de persze attól is függ hogy milyen Proci van benne és stb stb én nem venném meg. Mennyi a maximum ár?
2018. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg ezekre ez is jó.
2018. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha olcsón akarsz, jó okostelefont venni, akkor a Xiaomi és a Meizu mobilokat nézd meg. Elsősorban az Eustock oldaláról, de az Árukeresőn is körbenézhetsz (többek között a Redmi 6A, 30E Ft körül is kapható, magyar boltokban, pl. a Smartshop-ban).
2018. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 GB RAM alatti telót nem szabad megvenni, mert pár hónapon belül akadozni fog.
2018. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kínaiak között is vannak jók az olcsóbb kategóriában (pl. Xiaomi, Meizu)! A Doogee-t kerüld, de ha ez a telefon más márkájú lenne, akkor se szabadna megvenni, mert ez egy harmatgyenge cucc! Samsung-nál meg az "A" szériá-nál kezdődnek az értelmes telefonok, az A5 pl. egész jó, de az drágább. Bár, nem ártana tudni, mi a keret, úgy könnyebb lenne ajánlani telefont...
2018. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Max 29 ezer
2018. dec. 1. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Most így nagy hirtelen a Meizu M6 3/32 jut eszembe, de az is 33 ezer az Eustock-on. Csodát ne várj tőle ennyiért, de egy viszonylag korrekt belépő szintű telefon, alapdolgokra bőven elég és nem fog fél év után belassulni. Tapasztalat, mert egy hardveresen hasonló Meizu-m van és másfél év után sincs belassulva, nem fagy, stabil a rendszere.
2018. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!