Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért veszik kb be a...

KexKeksz kérdése:

Mennyiért veszik kb be a telefonomat a GSM bolt? (ha egyáltalán beveszik)

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S7 Edge telefonom amit el szeretnék adni, de a kutya sem veszi meg..

Fél éves sincs, makulátlan kívül és belül is, igaz 1x volt szervizben. 65-re van írva az alap ár, de alkuképes és senki nem viszi el.

Miért lehet ez? És már ott tartok, hogy beadom egy GSM boltba, mert venni akarok egy újat és hiányzik még egy kicsike.

Mennyiért vennék be szerintetek?



2018. nov. 30. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Le fognak húzni, abban biztos lehetsz, kb a 40-70%-át fogod kapni annak, mint amennyiért továbbadják.
2018. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen ezzel tisztában vagyok..

Sajnos így van, de nem tudok mit csinálni, ha nem veszi meg senki sem.. Várni pedig már nemigen szeretnék, fölösleges..

Kb 1 hét mulva lejár a hirdetés

2018. nov. 30. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
A mobil lassan wc-papír kategória, senki nem akar használtat.
2018. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves #3 kérdező

én pedig pont úgy látom, hogy manapság sokkal elterjedtebb a használt telefon vásárlás mint ez előtt pár évvel

2018. nov. 30. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

szerinted

akkor mit sírsz itt

2018. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hol látsz sírást megkérdezhetem?:D

És én azért "sírok", hogy megkérdezzem azt, hogy szerintetek mennyibe kerülne ez a telefon :)

2018. nov. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!