Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee telefon szoftver újra...

Doogee telefon szoftver újra telepítése?

Figyelt kérdés
Most vettem egy doodge x5 max prot, szoftverhibás, hogy tudom sd kártyáról újra telepíteni? Mert a boot menübe van olyan lehetőség hogy sd kártyáról telepítés, ezt hogy tudom meg oldani?

2018. dec. 1. 21:38
 1/8 repulo ***** válasza:
Vidd, vagy küldd vissza, új cuccal ne kelljen már sz@rakodni!
2018. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 repulo ***** válasza:
Ne haragudj meg, de milyen isteni sugallat vezérelt eme remek míves telefon irányába? Csak az első 20 véleményt olvastam róla, hát nem tudom...
2018. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 repulo ***** válasza:
Ha be tudsz menni a beállítások menübe, telefon névjegye, visszaállítás, ha mindenképpen te akarsz vacakolni vele, de én nem bíznék benne.
2018. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kár volt megvenned ezt az ipari hulladékot. Vidd vissza azonnal és vegyél helyette egy értelmes okostelefont: Xiaomi-t, vagy Meizu-t.
2018. dec. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még akkor is jobban jártál volna, ha Hardveraprón néztél volna valami használt telefont, ahelyett, hogy megvetted ezt a hulladékot! 30 környékén már egész használható telefonokat lehet kapni, amik még nem ősrégiek és egy jódarabig nem lesz velük gond! De újonnan is vannak 40 körül már egész elfogadható készülékek! Én nem szenvednék vele, de te tudod...
2018. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond hogy 2000-ért vettem, ha meg csinálom egy 10-est kapok érte, samsungom van, én ezzel üzletelek, segítséget szeretnék kérni mert van androidom le töltve csak valahogy telepítőt kellene csinálnom
2018. dec. 2. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hogyan kell, akkor minek vetted meg? Látod, nem hiába, nem kezdett bele mindenki, hogy ezt megcsinálja.
2018. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le neten a hozzá való stock rom-ot, egy sp flash tool programot, telefon drivert, telepítsd őket. Ezután az sp fkash tool-ba hívd be a scatter filet-t, nyomd meg a download gombot. Telefonból vedd ki az akksit, rakd vissza a hátlapot. Nyomd a hangerő le gombot, közben csatlakoztasd a számítógép usb portjához. Ha az sp flash tool-on végigfutott a piros csík, elengedheted a hangerő gombot. Végig fut a zöld csík és kész van. Visszarakod az akksit és indul a teló.


Megcsinálni rövidebb idő, mint elmondani.

2018. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!