Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mit gondol az iPhone xs...

Ki mit gondol az iPhone xs max telefonról? Okoskodó emberek kíméljenek!

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 23:40
 1/7 anonim válasza:

Szar.


Már bocs, nem okoskodni akarok, de szerintem pofátlan amit Apple művel a rajongóival.

Régen még renden volt, Apple 3Gs stb.. remek készülékek voltak konkurenciához képest ár/érték arányban.

De mára nevetséges áraik vannak.

Androidon fele ennyiért lehet venni egy sokkal jobb készüléket, amivel 10x annyi dolgot fogsz tudni csinálni, jobban kényelmesebben stb...

Ha milliárdos lennék se vennék iPhone-t a zárt rendszer miatt.

Azon "extra" dolgokból amiket régen iPhone nyújtott ma már semmi se igaz.


Pl. új gesztus fukció is sokkal jobb lett Androidokon (Fluid N.D app) vagy Edge Gesture. iPhone ennek közelében sincs.

A rendszer sebességében szintén Android nyer jelenleg.


De azt vezsed amelyiket szeretnéd, ha ragaszkodsz az Applehez és van rá pénzed akkor előre van csak út. :)

2018. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De kérdező:

mégis mit vársz?

Apple termékek és többek között az iPhone-k sosem az olcsóságukról voltak híresek.

Ha viszont venni szeretnél, akkor vegyed, senki sem tart vissza, mivel ez a Te pénzed, nem a minénké.

Én személy szerint, aligha vennék iPhone-t, úgyhogy e téren nem mérvadó a véleményem (sosem voltam egy Apple fan, max. csak akkor vennék iPhone-t, ha olyan munkahelyem volna, ahol egy csomó más Apple termékkel kell dolgoznom).

2018. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
Semmit. Biztosan van ennek is célközönsége, de én nem tartozok bele. Akinek kellb az vegye...
2018. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van, de minek?
2018. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van már elég sok cikk róla, olvasgasd.

[link]

2018. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy és drága. Nem nyújt többet mint a konkurencia. Objektíven ennyi.
2018. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az se normális, aki olyat vesz. Manapság már 40-50 ezerért olyan androidos telefont kapsz, ami az iPhone XS maxot megeszi reggelire. Az iPhone csupán egy nyamvadt

státuszszimbólum, semmi más.

2019. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!