Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone letiltva kapcsolódás...

Iphone letiltva kapcsolódás az iTuneshoz ilyenkor már nem lehet adatokat lementeni telefonról?

Figyelt kérdés

Adott egy iphone 6s ami azt írja ki iphone letiltva kapcsolódás az iTuneshoz

Ezt találtam a témával kapcsolatba [link] , jól értelemezem,hogy így már semmilyen formában nem tudom lementeni a telefonon lévő adatokat hanem azok el vesznek?



2018. szept. 8. 20:10
 1/10 bp1985 ***** válasza:
8%
Ezért nem kell lopni ájfont...
2018. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Ez nem lopott ,egy ismerősöm kért meg rá,hogy kezdjek vele valamit mert a lánya akinek vette valószínű el nyomkodta.

2018. szept. 8. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3


Jó nem kell elhinni,itt van nálam az összes papírja a kódjai meg minden.Szerintem ha telefont akarnék lopni akkor nem kérdezgetnék össze vissza.

2018. szept. 8. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
2018. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Ha megvan minden papírja, akkor miért is nem megy be az apple-hoz apuci???
2018. szept. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 5


Köszi de úgy néz ki megoldódik,sikerült belépnem az icloudba van biztonsági mentés és majdnem tele az 5gb hely

2018. szept. 9. 10:47
 8/10 A kérdező kommentje:

# 6


Nem minden iphne gazdag emberé,akié ez a teló azok is munkás emberek hitelre vették a gyereknek és ők nem értenek hozzá,én meg még eddig androidos telefonokkal foflalkoztam. De már kezd körvonalazódni ez is.

2018. szept. 9. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs Iphonem, de én is gugliban kerestem rá a megoldásra. Úgy látom, nagyon komoly támogatása van a gyártótól. Ki kell használni :)
2018. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 9


Már megoldottam,most már tisztában vagyok a dolgokkal,de én biztos,hogy nem vennék iphone telefont sosem.

2018. szept. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!