Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi pocophone f1 6/128gb-rő...

Xiaomi pocophone f1 6/128gb-ről vélemény?

Figyelt kérdés

Oprendszere nem fagyogat le? Menürendszere milyen?

Akinek van ilyen írja le tapasztalatait és hogy hol vette köszönöm.


2018. dec. 3. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Az oprendszer rajta Andorid, azon meg van egy MIUI. A menürendszere teljesen személyre szabható, mint minden másik Androidon, szóval nehogy az alapján dönts, hogy az ikonok stb hogyan néznek ki.


Nekem Xiaomim van, 2,5 éves, eddig nem volt vele baj. De a technika nem fekete-fehér, éppenséggel akármelyik telefon lefagyhat. De összességében a MIUI nagyon megbízható.


Maga a telefon amúgy brutális az árkategóriájában. Nekem nem ilyen van, de Xiaomi-t mindig az eustock.eu-ról veszek, a legjobb bolt erre. Mondjuk ott ilyen készülék most éppen nincs, de a helyedben mindenféleképpen magyar boltból venném, globális ROM-mal. Tényleg az a legfontosabb, hogy a ROM stimmeljen.


Ezen kívül meg olvasgass róla teszteket (pl mobilarena.hu) és nézz róla videókat.

2018. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Esetleg ha innen rendelném?

[link]

2018. dec. 3. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább valami normális helyről venném. Alza.hu-n nincs?
2018. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott 30 eFt-tal drágább
2018. dec. 3. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, de nem véletlenül.
2018. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégpedig?
2018. dec. 4. 15:40
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez az oldal megbízható?

[link]

2018. dec. 4. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, gsm boltból nem veszünk telefont.


[link] pont most fog majd megjelenni. Nézegesd mindennap, hamarosan elérhető lesz.

2018. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!